RESTORANT PICERI LUNA – SHKODER & KOPLIK

RESTORANT PICERI NE SHKODER & KOPLIK • PICERI LUNA Piceri Luna 1: Tek Pallati i Familje Perdja, Shkoder

Piceri Luna 2: Parruce, Shkoder

Piceri Luna 3: Qender Koplik

FB

IN

1

2

3

Rrjeti i Piceri Luna ofron picat me te shijshme qe keni provuar ndonjehere. Ofrohen te gjitha produktet e picerise, te pergatitura me perberes bio, te fresket dhe shume cilesore. Tek ne do te gjeni ngrohtesi dhe rehatine pices tone, shoqeruar me me pije te ftohta.

Duke qene se Piceri Luna operon ne  3  vendodhje te ndryshme ne Shkoder sjell tek ju ne nje kohe shume te shpejte te gjitha porosite dhe ju mundeson ta shijoni ate cka keni porositur te ngrohte dhe plot shije.

Shija e pices, ambjenti, sherbimi, shumellojshmeria e produktevw dhe mikepritja tradicionale jane arsyeja e përzgjedhjes se Piceri Luna

Merrni miqte tuaj, te dashuren tuaj, prinderit apo femijet tuaj dhe ne jemi duke pritur per ju per te ardhur dhe te shijoni pica te shijshme dhe vendin me te veçante e te rehatshem ne Shkoder.


🍕Our pizzas are ~73% delicious and ~27% also delicious!

Piceri Luna 1: Tek Pallati i Familje Perdja, Shkoder

Tel: 02 22 49 466

Tel: +355 67 287 3000

Tel: +355 69 248 3300

Piceri Luna 2: Parruce, Shkoder

Tel: 022 25 44 88

Tel: +355 67 287 3000

Piceri Luna 3: Qender Koplik

Tel: +355 68 345 31 31

Tel: +355 69 333 3383

RESTORANT PICERI NE SHKODER & KOPLIK • PICERI LUNA

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.

Ju lutem kërkoni në SEARCH ose në kategoritë përkatëse për shërbimin që dëshironi.

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni sërish, Na Kontaktoni.

Pragraph 1

Pragraph 2

Pragraph 3

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera të ngjashme

sqAL