SALLON BEAUTIFUL – TIRANE

SALLON BEAUTIFUL – SALLON BUKURIE TIRANE Adresa: Reuga Zef Jubani, prapa postes Nr.8 – Tirane

Sallon Beautiful, i vendosur ne nje nder zonat me te populluara ne Tirane, ne Bllok, ofron me Profesionalizem te gjitha sherbimet e Estetikes dhe Parukerise.

Fale eksperiences disa vjeçare ofrohet sherbim cilesor dhe i shpejte. Produktet qe ne perdorim jan te gjitha produkte Bio.Sherbimet:

 • – Prerje
 • – Krejhje
 • – Sitlim
 • – Grim
 • – Berje nusesh
 • – Lyerje
 • – Maikyr 
 • – Pedikyr
 • – Thonj me Xhel
 • – Trajtim Fytyre ( Me produkte Bio )
 • – Depilime
 • – Etj..!

[NPG id=25845]


Telefononi per rezervime orari: +355695737959 / +355692744053

Sallon Beautiful Tirane

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni sërish, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera të ngjashme

sqAL