LARJE TAPETESH – SHTEPIA E TAPETITI KIKA – TIRANE

PASTRIM KIMIK KIKA – LAVAZH SPECIAL KIKA – TIRANEAdresa: Rruga Xhanfize Keko, tek rrethrrotullimi i Klanit – Tirane

PASTRIMI KIKA

Procesi i punes tone i larjes se tapeteve konsiston ne:

– Larje me makineri – Shtrydhje me centrifuge – Tharje natyrale – Thithje me paisje Antibakteriale – Aromatizues – Ambalazhim

Tapeti juaj vjen si i ri ne shtepi.

Cmimi 150 leke te reja m2. Transporti falas.

[NPG id=16613]

Na provoni dhe do ta besoni!

Ju mirepresim tek shtepia e tapetit Kika

Kontakt: +355683270115


LAVAZH SPECIAL KIKA

Jeni te mirepritur  ne lavazhin tone Lavazh special Kika

Ne lavazhin tone perdoren solucionet me te mira italiane.

Bejme larje tapicerie me paisjet me te fundit.

Tek ne mbizoteron garancia dhe siguria e larjes!

Kontakt: +355683270115Ofrojme çmimet me te mira ne treg.

Kontakt: +355683270115

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni sërish, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera të ngjashme

sqAL