Kërko

RAJA SYSTEM – KAMEZ

SISTEME NGROHJE – FTOHJE KAMEZ | RAJA SYSTEM Adresa: Bulevardi Blu, 100m Siper Shkolles Ibrahim Rugova, Kamez

Raja System  ofron Sisteme Ngrohje Ftohje per shtepi, apartamente, zyra, dyqane, godina banimi, objekte industriale etj..! Ofrojme Tregtim, Projektim & Instalim.

Ne dyqanin tone mund te gjeni gjithcka per shtepine taj si: Hidraulike, Sisteme Ngrohje-Ftohje, Kondicioner, Sisteme Dyshemeje, Sistem Multisplit, Hidrosanitare, Gabina Dushi, Salishent, Kolektor, Kaseta Inkaso, Pileta, Etj..! 

Këto sisteme, duke marrë parasysh higjienën e ajrit ofrojnë rehati në zonat e banuara dhe sigurisht ndikojnë në aftësinë e punës në qendrat e biznesit.


Kompania ka një staf të specializuar në kete fushe, të cilët kujdesen deri në detaje në shërbimin ndaj klientit deri ne dorezimin e punes. Objektivi kryesor i kompanisë është që të arrijë komfortin në ambientet tuaja, shëndet dhe kursim energjie.

Ne ju ofrojm cilesi, garanci dhe asistenc teknike. Gama e gjerë e artikujve i siguron konsumatorit zgjidhjen e duhur.

Jeni te mirepritur te na vizitoni ne showroom-in tone! Per me Shume Info na Telefononi: +355699411040

Raja System – Kamez

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni sërish, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera të tjera

sqAL