VIVA SERVIS – TIRANE

VIVA – AUTO SERVIS MAKINASH – MAKINA NE SHITJE – TIRANE Adresa: Unaza e Re, Astir – Tirane

Shitet Golf 7, Super Full, 1.8 Benzine, Viti 2015, me impjant gazi te montuar. Cmimi 13.000 euro. Tel: 0694047707

[NPG id=37854]

Shitet Audi A8 fundi vitit 2015, i dale ne qarkullim ne vitin 2016, motorr 3.0TDI, Quattro(4×4), marsha ne timon F1, me 75.000 Km origjinale, fenere MATRIX, full Led, fenere me larje, ndezje START and STOP pa celes, sistem ECO fiket ne semafor, baxho xhami elektrike, sensore parkimi origjinale, perde elektrike origjinale mbrapa dhe anesore, kamera parkimi mbrapa, sedilje elektrike me ngrohje-memorje para dhe mbrapa, sallon lekure, Navigator, Tel, klima dixhitale para-mbrapa, kroskot me rimeso druri komplet, FULL OPTION… Makina eshte ne gjendje perfekte me te gjitha sherbimet te kryera te koncesionari AUDI-t ne tirane makina esht me garanci te koncesonari dhe per 25.000 km. Cmimi 48.000 euro. Tel: 0694047707

[NPG id=37862]


Viva Auto Servis prej disa vitesh ne ttreg, fake eksperiences dhe stafit te specializuar, ofron per ju servisin e plote te automjetit. Ofrohen sherbime mekanike dhe xhenerike si dhe shume sherbime te tjera te pergjithshme te servisit.

Viva Servis gjithashtu ofron Shitje Makinash te modeleve te ndryshme me cmimet me konkurrues ne treg si dhe cilesi shume komode. Na kontaktoni: +355694047707Adresa: Unaza e Re, Astir – Tirane  / Kontakt: +355694047707

.

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera