WINE SHOP AJSEL – DURRES

DYQAN VERERASH DURRES • WINE SHOP AJSEL – DURRES Adresa: Rruga Aleksander Goga, Durres

Wine Shop Ajsel ofron Vererat me te njohura nga Kantinat Shqiptare dhe te huaja. Cdo shishe vere eshte e perzgjedhur dhe e ruajtur ne kushtet komforte, duke bere qe shija e tyre te jete maksimale, ashtu sic cdonjeri do ta deshironte.

Ne ofrojme verera shumevjecare, te cilesise maksimale, te ruajtura prej shume vitesh ne ambjentet e kantinave me prestigjoze ne Shqiperi dhe jashte Shqiperise. Gjithashtu blejme verera te vjetra.

[instagram id=”61244″]

Ne mundesojme qe te beni nje dhurate me vlere ose nese keni nevoje per nje vere cilesore per momentet tuaja me te rendesishme, ne jua ofrojme ate.

Aroma e veres e ben shpesh me te forte ndjesine e festes, ne ofrojme shume lloje vererash qe mund ti shijoni ne shtepi me familjen apo miqte tuaj.


Per me Shume Info Tel: +355692690561

DYQAN VERERASH DURRES • WINE SHOP AJSEL – DURRES

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

If you are a web visitor and you request a service from a business, the service cannot be provided to you as the business has not paid for the advertising service. Please search in SEARCH ose në kategoritë përkatëse për shërbimin që dëshironi.

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni sërish, Na Kontaktoni.

Pragraph 1

Pragraph 2

Pragraph 3

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera të ngjashme

sqAL