DEPO PARAFARMACEUTIKE / FLAVIO-MED SHPK

DEPO PARAFARMACEUTIKE TIRANE • FLAVIO-MED SHPK TIRANE Adresa: Rruga Haxhi Isuf Banka, Tirane

FLAVIO-MED shpk operon ne tregun farmaceutik Shqiptar prej me shume se 10 vitesh me paisje mjeksore, preparate mjekimi, produkte kozmetike, produkte per femije (me mbi 600 produkte ne katalog).Ofrojme:
  • Preparate Mjekimi
  • Suport Anatomike
  • Produkte Kozmetike
  • Produkte per Bebe
  • Aparate Diabeti
  • Maja insuline
  • Shampo Antiparazitesh
  • Etj

MBRONI TE ARDHMEN TUAJ, VEPRO PER TE NDRYSHUAR JETEN TENDE SOT DHE VEPRO PER TE NDRYSHUAR BOTEN NESER!

Tel: +355695526714 / +355697727199

DEPO PARAFARMACEUTIKE TIRANE • FLAVIO-MED SHPK TIRANE

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.

Ju lutem kërkoni në SEARCH ose në kategoritë përkatëse për shërbimin që dëshironi.

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni sërish, Na Kontaktoni.

Pragraph 1

Pragraph 2

Pragraph 3

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera të ngjashme

sqAL