ARGJENDARI ALOR – TIRANE

ARGJENDARI NE TIRANE – ARGJENDARI ALOR TIRANE – Adresa: Rruga Ibrahim Rugova, tek Pallatet Shallvaret, Perballe Taiwanit – Tirane

Argjendari Alor ofron aksesore dhe bizhuteri floriri dhe argjendi. Ofrohen gjithashtu Perla dhe Diamante. Ofrohen produkte unike ne dizajn, super cilesi dhe shumellojshmeri zgjedhjesh. Prane dyqanit do te gjeni komplete bizhuterish per fejesa apo dasma. Gjithashtu ofrohen edhe bishuteri te personalizuara per dhurata. Ju Mirepresim!Produkte:
  • – Ora
  • – Bizhu
  • – Argjend
  • – Flori
  • – Perla
  • – Diamant


 Guess – Boss 

 Tissot – Ottaviani   Alexia 

Tel: +355 69 291 0359

Argjendari Alor

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera