SKY JEWELLERY – TIRANE

ARGJENDARI SKY JEWELLERY – TIRANE Adresa: Sky Tower – Tiranë

Sky Jewellery është argjendaria që sjell bizhuteri dhe aksesorë floriri apo argjendi ndër më cilësoret dhe me design më unik dhe perfekt në treg.

Ofrohen produkte florir dhe argjendi për Femra, Meshkuf dhe Fëmijë si: Varëse, Unaza, Byzylykë dhe Aksesorë të tjerë.

Këto produkte mund ti porosisni edhe të personalizuara dhe ne i prodhojmë ato për ju. Të personalizuara me foto, me shkrim ose me një simbol të dedikuar.

[insta-gallery id=”124″]

Gjithashtu ofrojmë edhe sete bizhuterish për evente të ndryshme si fejesa dhe martesa. Çmimet janë ndër më konkurruesit në treg.


Kontakt: +355 69 458 8888

Sky Jewellery Tirane

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera