AUTO RENT SHAHU

AUTO RENT SHAHU

Në udhëtimin tuaj të ardhshëm në Shqipëri, rezervoni një makinë me qera në Auto Rent Shahu dhe do të keni lirinë të eksploroni vendin sipas kushteve tuaja. Pavarësisht nëse jeni duke udhëtuar me miqtë dhe familjen ose keni nevojë për një zgjidhje të lehtë për takimet e biznesit, marrja me qira e një makine mund t'ju kursejë kohë, para dhe ju lejon një fleksibilitet që nuk mund ta gjeni diku tjetër. 

Auto Rent Shahu ju ofron Makina me Qera të Modeleve të ndryshme, në Durrës si dhe në Aeroport Rinas, Tiranë. Makinat tona me qera janë mjaft të përballueshme pasi ne gjithmonë synojmë ta bëjmë qëndrimin tuaj në vendin tonë sa më komod për ju dhe për xhepin tuaj. Makinat janë në kushte perfekte pune pasi ne kujdesemi për komoditetin dhe sigurinë tuaj.

Ofrojmë shërbim të shkëlqyer ndaj klientit. Ekipi ynë do t'ju ndihmojë sa herë që keni nevojë për ndihmë ose informacion. Shërbimi ynë i dorëzimit dhe kthimit ofrohet 24 orë në ditë, çdo ditë duke përfshirë fundjavat.

Adresa: Rruga Glaukia, Durrës.

Për më Shumë Informacion, na Kontaktoni!

FUNDI I KËTIJ ARTIKULLI
sqAL
Scan the code