AUTO SERVIS XHEMALI – TIRANE

AUTO SERVIS MAKINASH VORE • TIRANE – AUTO SERVIS XHEMALI Adresa: Rruga Industriale Tirane-Vore, Km.13, Gjokaj

Auto Servis Xhemali ofron shrebim te kualifikuar servisi per makina te modeleve te ndryshme. Fale eksperiences disa vjecare dhe stafit te kualifikuar, ofrojme sherbim profesional, te shpejte dhe korrekt.

Gjithashtu, ofrojme pjese kembimi te reja dhe te perdorura, origjinale dhe me garanci. Ofrojme pjese kembimi me porosi per cdo lloje makine. Na Kontaktoni ose ju mirepresim prane ambjentit tone!

[NPG id=34325]

[su_button url=”https://www.facebook.com/pg/xhemali.service/photos” target=”blank” style=”3d” background=”#2a9e44″ size=”5″ wide=”yes” center=”yes” radius=”round”]SHIKONI TE GJITHA FOTOT NE FACEBOOK![/su_button]


Sherbimet:
  • Lyerje
  • Drejtime shasie
  • Karrambole
  • Lucidime
  • Pjese kembimi me porosi
  • Etj..!

Per me Shume Info na Kontaktoni!

Tel: +355 68 209 8504

AUTO SERVIS MAKINASH VORE • TIRANE – AUTO SERVIS XHEMALI

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera