Kërko

AUTO BALLA – SHIJAK

AUTO SERVIS & PJESE KEMBIMI SHIJAK • AUTO BALLA SHIJAK Adresa: Fshati Rreth, Shijak

Auto Balla prej disa vitesh ne treg ofron nje game te gjere sherbimesh si: Auto Servis, Pjese Kembimi, Lyerje & Lucidime Makinash, Drejtime Shasie, Larje & Qepje Tapicerie, Lavazh, Shitje & Blerje Makinash, Sherbime Motorrike, Xhenerike, Elektroauto dhe shume sherbime te tjera.

Fale eksperiences se fituar prej disa vitesh, ofrohet sherbim korrekt, i shpejte dhe i garantuar.

NE SERVIS GJENI SHERBIME TE NDRYSHME SI

PJESE KEMBIMI TE REJA 

SHERBIME MEKANIKE

SHERBIME MOTORRIKE

DREJTIME SHASIE & LLAMARINE

LYERJE TE MAKINAVE ME FURRE

LUCIDIME TE MAKINAVE

GOMA MAKINASH

LAVAZH TE PERGJITHSHEM PER VETURA , MOTORRI & SHASIE 

LARJE & QEPJE TAPICERIE

PROCEDURA PER SHITJEN & BLERJEN E AUTOMJETEVE


POSTIMET ME TE FUNDIT


Per me Shume Info Tel: +355697078328

AUTO SERVIS & PJESE KEMBIMI SHIJAK • AUTO BALLA SHIJAK

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.

Ju lutem kërkoni në SEARCH ose në kategoritë përkatëse për shërbimin që dëshironi.

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni sërish, Na Kontaktoni.

Pragraph 1

Pragraph 2

Pragraph 3

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera të tjera

sqAL