BAR RESTORANT AUSTRALIA – SUKTH

RESTORANT DASMASH NE SUKTH – BAR RESTORANT AUSTRALIA
Adresa: Qender Sukth, Vadardhë

Bar Restorant Australia eshte vendi i duhur per te realizuar nje dasem te paharrueshme. 

Ambjenti i arreduar me se miri me  hapesira e konsiderusheshme si dhe sherbimi korrekt i stafit e bejne qendrimin tuaj te kendshem dhe festiv.

Ushqimi eshte i pergatitur nga shefa te specializuar te guzhines tradicionale shqiptare dhe jo vetem. Produktet e ofruara jane bio dhe serviren te fresketa.


Ne ambjentet tona ofrojme edhe Bar Kafe. Ambjenti komod, i qete dhe ajri i paster bejne qe te kaloni momente relaksuese nen shoqerine e kafes ose produkteve te tjera te ofruara nga bari. Ju Mirepresim!


Per  me Shume Informacion ose per Prenotime na Kontaktoni! 

Tel: +355 69 511 5519


 Restorant  Dasmash Australia Sukth

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera