KOMPLEKSI ALJOMA – GJIRI I LALZIT

RESTORANT TEK GJIRI LALZIT • HOTEL TEK GJIRI LALZIT Adresa: Plazhi San Pietro, Gjiri i Lalzit

Kompleksi Aljoma eshte vendi perfekt per te kaluar pushimet tuaja ose per te provuar nje vakt te shijshem me gatime tradicionale dhe mesdhetare ku mbizoterojne gatimet e detit. 

Kompleksi ofron Bar, Restorant, Hotel & Plazh. Sherbimi i kualifikuar, Ambjenti i akomoduar ne menyre moderne si dhe cmimet ekonomike do bejne qe te kaloni momente relaksuese me miqte apo familjaret tuaj.

Dhomat e pushimit jane te ekomoduara ne menyre bashkekohore me material ekologjik (dru). Produktet e ushqimit jane produkte organike bio te prodhuara nga zona, ndersa produktet e detit nuk jane produkte te grira por jane te fresketa. Ju Mirepresim!

[NPG id=32872]


Bar – Restorant – Hotel – Plazh

Per Rezervime Familjare dhe Festa te Tjera na Telefononi: +355672053798

RESTORANT TEK GJIRI LALZIT • HOTEL TEK GJIRI LALZIT

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera