BAR RESTORANT PICERI VILA 23 – KAMEZ

BAR RESTORANT PICERI VILA 23 – KAMEZ Adresa: Bulevardi Blu – Kamëz

Ekziston një zgjedhje mjaft elegante për të dashuruarit pas ushqimit, ajo është Vila 23. Restoranti ynë i është përshtatur të gjitha shijeve dhe ofron opsionin më të mirë në qytetin e Kamzës. Menuja ofron një gamë të gjerë gatimesh te përzgjedhur me shumë kujdes në mënyrë që çdo klient të gjejë veten aty. Ne krenohemi me kuzhinën e Restorantit tonë!

[insta-gallery id=”142″]

Vila 23 ofron një nga baret më të mira në Kamëz. Ai siguron përvojën ku ambjenti takon komfortin dhe produkti takon cilësinë. Eshtë vendi perfekt për të kaluar një mbrëmje të këndshme ose një pasdite çlodhëse nën tingujt e një muzike të zgjedhur. Bari ofron pije klasike, koktejle kreative si dhe argëtime te tjera nën dizajnin e tij modern.

Tek Vila 23 do të gjeni ngrohtësinë dhe shijen e vërtetë të picës tonë me furrë druri të shoqëruar me pije të ftohta me miqtë dhe familjarët tuaj. Picat mund ti provoni pranë vendodhjes tonë ose mjafton një telefonatë dhe ne vijmë brenda një kohe shumë të shkurtër.


Vila 23, nëse jeni i/e kënaqur fol për ne, nëse nuk jeni të kënaqur fol me ne!

Kontakt: +355685719169

Bar Restorant Piceri Vila 23 – Kamez

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera