BELLA BEAUTY & SPA – LEZHE

QENDER SPA & ESTETIKE LEZHE | BELLA BEAUTY & SPA Adresa: Rruga Papa Gjon Pali II, Pallati prane Katedrales, Lezhe

Bella Beauty & Spa eshte qender qe ofron sherbime Estetike dhe SPA. Ne qendren tone do te gjeni sherbime si Masazhe, SPA, Manikyr, Pedikyr, Trajtime Fytyre dhe Trupi, Anticelulit, Seanca Dobesimi me Bodysteam, Sherbime Estetike, Depilime, etj..!

Gjate trajtimeve te ndryshme perdorim produkte cilesore te markes Swiss Line. Nje nga disa sekretet e fytyrave perfekte te Hollywood-it jane trajtimet e shpeshta me peeling e me pas prekja finale eshte dhe kujdesi ne shtepi. Mjafton kujdesi 1 mujor dhe do ju rikthehet vitaliteti dhe shkelqimi i munguar. ✨

Ofrojme profesionalizem dhe korrektesi ne cdo sherbim.

[instagram id=”61212″]


QENDRA MJEKESORE ANGELI

Prane Qendres “ANGELI” mundesohen:👩‍⚕️👨‍⚕️ 1.Vizita Pediatrike 2.Vizita Kardiopediatrike 3.Vizita Kardiologjike 4.Vizita per Reumatizem 5.Vizita per Diabet e Tiroide. 6.Vizita per Enet e Gjakut 7.Vizita Nefrologjike 8.Eco/Ecg 9.Fizioterapi 10.Masazhe 11.Paisje Ortopedike 12.Estetike 13.Depilime me Laser 14.Etj..!

Qendra e Vizitave Mjeksore ANGELI ne bashkepunim me Laboratorin INTERMEDICA, ofron sherbimin e marrjes ne SHTEPI ose kudo ndodheni, te analizes RT-PCR per Coronavirus Sars Cov-2 (Tampon) dhe analizen Serologjike.

Mjafton qe te lini numrin e telefonit ose adresen  dhe sherbimi u kryhet sakte e shpejt ne shtepi pa asnje kosto shtese.🚑

  Ofrohen Vizita Kardiopediatrike per:
 • Femijet te lindur premature dhe nenpeshe
 • Femijet me defekte te lindura, jo vetem te zemres
 • Femijet qe kane vuajtur nga tonsilite, faringite, streptokoksike me ASLO te larta.
 • Femijet Obeze
 • Femijet me sindroma gjenetike
 • Femijet me semundje endokrinologjike (diabet, tiroide, etj…)
 • Femijet qe merren me sport.

[su_custom_gallery source=”media: 66121,66120,66117,66114,66115,66116,66119,66118″ limit=”100″ link=”lightbox” width=”410″ height=”380″ title=”never”]

Rezervoni orarin tuaj per:
 • Eco Kardiake
 • Eco Abdominale
 • Eco Tiroidale
 • Eco per Veshka
 • Eco Gjiri
 • Eco Gjinekologjike
 • Eco te Indeve te Buta
 • Eco te Eneve te Gjakut
 • Diagnoza: Epicondilit(Gomito del tenista)
 • Rehabilitimi: Terapi fizike/terapi manuale.
 • Riaftesim nepermjet Magneto terapia Jonoforesi ne baze Artrosilene.
 • Ushtrime pasive/aktive

𝗦𝘁𝗮𝘆 𝗳𝗼𝗰𝘂𝘀𝗲𝗱 𝗮𝗻𝗱 𝗲𝘅𝘁𝗿𝗮 𝘀𝗽𝗮𝗿𝗸𝗹𝘆 🌸 Estetike dhe produkte te Swiss Line💆🏻‍♀️ 🌸 Depilime me lazer 🌸 Seanca dobesimi me bodysteam 🌸 Masazhe relaksuese & lifting


Ju ftojme ne qendren tone qe te lehtesoni trupin dhe mendjen tuaj!

Per me Shume Info na Kontaktoni!

Tel: +35521524359 / +355674919362

Bella Beauty & Spa – Tirane

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.

Ju lutemi kërkoni në SEARCH ose në kategoritë përkatëse për shërbimin që dëshironi.

Nese jeni Menaxheri i këtij biznesi dhe dëshironi të ri-abonoheni, na kontaktoni.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera