BOUTIQUE HOTEL & SPA ” 2 KITARRAT ” – DURRES

HOTEL & BAR – RESTORANT ” 2 KITARRAT ” – DURRES Adresa: Rruga Taulantia, L.1 – Durres

Boutique & Spa

Vendi ku do te gjeni komoditetin dhe rehatin e kërkuar shoqëruar me trajnimet unike të SPA të cilët janë dimensioni kontemporan i luksit, trajtimit dhe shplodhjes, që tju gjallërojë mendjen dhe shpirtin. Qendra e relaksit, kujdesit dhe bukurisë. Dhurojini vetes suaj kohen e nevojshme per tu relaksuar. Mbushur me përkëdhelje nga vajrat satin të masazheve, avujt dhe ngrohtësinë e saunave tradicionale, hamamit, banjos turke…


Akomodimi në Hotel

Të gjitha dhomat tona do t’ju falin një ndjesi mahnitëse falë aromave të luleve, ku çdo dhomë ka një aromë karakteristike sipas emrit të saj.


Bar & Restorant

Sintetizon me mjeshtëri shijen dhe traditën e kulinarisë mesdhetare Italiane. Produkte tipikisht mesdhetare dhe të freskëta marrë nga deti Adritatik, shoqëruar me verën elegante dhe muzikë të përzgjedhur. Pjatat të përgatitura me dashuri dhe shije.


FOTO GALERI


JU MIRËPRESIM NË ÇDO KOHË! 

Mos hezitoni të vini në ambjentet tona dhe të shikoni nga afër luksin dhe relaksin që ne ofrojmë për ju. Për informacione shtesë na kontaktoni.


Per Rezevime Tel: +355689093475 / +35552909070

Boutique Hotel & Spa 2 Kitarrat Durres

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera

Scan the code