CITY TAVERN – RESTORANT TIRANE

CITY TAVERN TIRANE – RESTORANT NE TIRANE Adresa: Bulevardi Gjergj Fishta, Prane Ures se Bllokut – Tirane

City Tavern esht Restoranti perfekt ku do keni mundesine te gjeni ushqim bio dhe te fresket, ambjent te qete dhe relaksues si dhe sherbim korrekt dhe te shpejte.

Ne ofrojme produkte te ndryshme te Kuzhines Shqiptare dhe Mesdhetare, nen shoqerine e muzikes ne sfond si dhe Muzike Live. Prane nesh gjithashtu do te keni mundesine te provoni Picen tuaj te preferuar.

Ofrojme gjithashtu sherbim Delivery drejt ambjentit ku ju jeni. Ju Mirepresim prane ambjeteve te Restorantit ose na kontaktoni per porosi!


Tel: +355 68 20 65 272

City Tavern

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera