CROWN BAR – LOUNGE BAR TIRANE

CROWN BAR TIRANE Adresa: Rruga Agush Gjergjevica, Prane Liqenit te Farkes

Crown Bar Tiranë ndodhet pranë Liqenit të Farkës. Lounge Bar i cili ju ofron një qetësi dhe relaks pranë gjelbërimit dhe ajrit të pastër. Ofrojmë ambjente për të gjitha moshat dhe për të kaluar momente të bukura nën shoqërinë e kolegëve apo familjarëve tuaj.

Pranë Barit tonë ndodhet Liqeni i Farkës tashmë shumë i frekuentuar nga e gjithë Tirana dhe jo vetëm.

Ofrojmë Coctaile të ndryshëm si dhe Pije Freskuese apo Lëngje Frutash Bio. Gjithashtu Wiffi dhe Parking Falas. Ju Mirëpresim!


[NPG id=17607]


Shërbimet që ofrojmë:
  • – Bar Kafe
  • – Coctails
  • – Fresh Juic
  • – Organizime ditëlindjesh
  • – Wiffi
  • – Parking
  • – Etj..!

Telefono per Rezervime: +355694086860

Crown Bar Tirane 

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera