DASHI ALUMIN – TIRANE

PUNIME DURALUMINI TIRANE • DASHI ALUMIN TIRANE Adresa 1: Rruga Teodor Keko, Unaza e Re, Tirane

Adresa 2: Vaqarr, Tirane

Adresa 3: Riva Del Garde, Itali

Punime Duralumini ” Dashi Alumin “ vjen në treg me një eksperiencë mbi 20-vjecare. Kompania ju ofron prodhim, montim, cilësi dhe garanci në punimin e aluminit, xhamave dhe plastikës.

Dashi Alumin ofron një gamë të gjërë produktesh për objektet tuaja duke filluar nga grilat, fasadat, kangjella, qepena, vetrata, etj.

Ofrohet Sherbim Korrekt dhe Cilesor.

[instagram id=”61479″]

Ofrojme:
  • Dyer & Dritare
  • Plastike & Alumini
  • Grila
  • Fasada
  • Kangjella
  • Qepena
  • Vetrata
  • Etj..!

Per me Shume Info na Kontaktoni! Tel: +355 68 202 0340

PUNIME DURALUMINI TIRANE • DASHI ALUMIN TIRANE

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera