HOTEL KUPOLA – SPILLE

DHOMA PUSHIMI NE SPILLE / HOTEL KUPOLA SPILLE Adresa: Rruga e Pishave, Spille

Hotel Kupola ofron Dhoma Pushimi ne Plazhin e Spilles. Dhomat jane te akomoduara ne menyre moderne, te pajisura me kondicioner dhe wiffi. Arredimi me se miri i dhomave, sherbimi korrekt dhe i shpejte i stafit, e bejne qendrimin tuaj komod dhe te rehatshem.

Gjithashtu ne ambjentet tona ofrohet sherbim Bar – Restoranti. Ofrohen gatime te kuzhines tradicionale dhe mesdhetare. Ushqimet e perdorura jane te fresketa dhe te gatuara me specialitet nga shefi i kuzhines.

[NPG id=33935]


  • Dhoma Pushimi
  • Bar
  • Restorant

Per Rezervime Tel: +355692608601

Hotel Kupola – Spille

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera