ADI KOLOR • BOJRA & VERNIQE – DURRES

DYQAN BOJRASH NE DURRES • ADI KOLOR DURRES

Adresa: Rruga Pavaresia, Durres

Adi Kolor prej 15 viesh ne tregun shqiptar, ofron bojera dhe verniqe te modeleve dhe cilesive te ndryshme. Ne ofrojmë bojra të cilesise se pare, bojra me kompjuter, bojra per dru dhe hekur si dhe ambientet te brendshme apo te jashtme. Do te gjeni te gjitha llojet e bojerave dhe aksesoreve. Ofrohen nje larmishmeri zgjedhjesh me cmimet me te mira ne treg. Ju Mirepresim!

[NPG id=38637]

Ofrojme:
 • Bojra Vivechrom
 • Bojra Zeus al
 • Bojra vechro
 • Bojra dinova
 • Bojra me kompjuter
 • Bojra Muri
 • Bojra Hekuri
 • Bojra Druri
 • Llak te ndryshme
 • Materiale ndertimi produke Dast
 • Produkte te knauf ( gipse )
 • Produkte termoizoluese
 • Vegla Pune
 • Etj..!

Per me Shume Info na Kontaktoni!

Tel: +355 68 200 4510

DYQAN BOJRASH NE DURRES • ADI KOLOR DURRES

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.

Ju lutem kërkoni në SEARCH ose në kategoritë përkatëse për shërbimin që dëshironi.

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni, Na Kontaktoni.

Pragraph 1

Pragraph 2

Pragraph 3

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera