ELEKTRO.AL – ELEKTROSHTEPIAKE & AKSESORE

ELEKTRO.AL • ELEKTROSHTEPIAKE & AKSESORE • TIRANE Adresa: Rruga Dhimiter Shuteriqi, Tirane

Elektro.Al ofron per ju gamen e gjere te produkteve elektroshtepiake dhe aksesore te ndryshem per meshkuj dhe femra.

Ofrohen:
 • – Tigan 3n1
 • – Multicooker
 • – Kondicioner portative
 • – Tharse flokesh
 • – Pjaster flokesh
 • – Makin depilimi
 • – Makin rroje/qethje
 • – Hekur rrobash
 • – Mash per floket
 • – Shtrydhse frutash
 • – Blender
 • – Grirse
 • – Etj..! 

[instagram id=”61625″]


OPEROJME ONLINE NE TE GJITHE SHQIPERINE!

Telefono per Porosi

Tel: +355 69 849 4600

ELEKTRO.AL • ELEKTROSHTEPIAKE & AKSESORE • TIRANE

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera