EUROPA – PUNIME DURALUMINI – HEKURI – INOXI – FASADA XHAMI

EUROPA – PUNIME DURALUMINI – PUNIME HEKURI – PUNIME INOXI – FASADA XHAMI Adresa: Rruga “Hekurudhe” Fushë-Krujë, Albania


EUROPA” ofron Punime cilesore dhe Duralumini, Hekuri dhe Inoksi si dhe Dyer te Blinduara.Ofrojme:

– Punime duralumini

– Sisteme blindato si dhe punime dekorative.

– Montojme motorra me telekomande per dyer te jashtme shtepie po ambjente te ndyshme duke ju ofruar garanci.

– Bejme karroceri per makineri te vogla bujqesore

– Prodhojme struktura Karrotreci per makina.

– Bejme punime fasadash xhami

– Bejme grila me litar

– Struktura Krevatesh

– Kangjella Ballkonesh

– Punime Etalboni

– Porta me Hapje me Lazer

– Qepena

– Mbulesa Hekuri me Xham

– Vetrata Ballkonesh

– Shume punime te tjera.

Operojme prej disa vitesh dhe ofrojme sherbim te kualifikuar me nje staf te specializuar dhe materiale cilesore.

Keni mundesi pagese me keste nga 3 deri ne 12 muaj.


[NPG id=21086]


Kontakt: +355692571526

Punime Duralumini & Hekuri – Fushe Kruje

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera