Kërko

FENIKS RESORT – DIVJAKE

FENIKS RESORT – BAR / RESTORANT / PICERI & HOTEL DIVJAKE
Adresa: Rruga Azem Coku, Divjake

RESTORANTI

Kuzhina jone e pasur me shumellojshmeri gatimesh, kryesisht prodhime te lagunes se Karavastase, eshte simboli yne dallues me i mire.

Tek ne do te keni mundesine te provoni peshkun e fresket dhe ngjalat, te cilat peshkataret e zones i kapin cdo dite per te kenaqur oreksin tuaj. Gjithashtu mishi i fresket dhe perimet jane te gjitha te zones dhe te kultivuara ne menyre bio.

Kuzhinieret tane do te shpalosin te gjithe talentin e tyre dhe do te pergatisin pjatat tuaja te preferuara me shume dashuri dhe do te serviren me po aq pasion nga stafi yne.

Ambjentet tona te ngrohta dhe te rehatshme do te kompletojne magjine e lagunes qe shtrihet perballe jush gjate kohes qe ju jeni duke shijuar kete nderthurje te mahnitshme shijesh dhe dedikimi nga ana jone.

Ejani te provoni nje emocion ndryshe dhe do te kuptoni pse gatimi yne merr vleresimin me te larte nga klientet qe frekuentojne restorantin tone.


HOTELI

Lerini hapesire imagjinates tuaj qe te shpalose me te miren pasi te Feniks Resort ju do te gjeni cdo motiv per ta bere kete gje.

Qetesia e natyres perreth e nderthurur me bukurine mahnitese te lagunes qe shtrihet ne gjithe madheshtine e saj, do t’ju beje qe te shkeputeni nga rutina e perditshme per nje cast dhe te beheni njesh me natyren.

Tek ne ju do te keni mundesine te zgjidhni midis dhomave te hotelit, suitave dhe viletave te vogla ne menyre qe te ndiheni sa me rehat dhe te perqendroheni ne zbavitjen tuaj, relaksimin ose argetimin tuaj me njerezit qe ju rrethojne.


EVENTE

Eventet jane nje pjese shume e rendesishme per secilin prej nesh. Prandaj kerkojme qe ato te dallohen dhe mbi te gjitha te lene kujtime te vecanta. Perkushtimi yne, do te jete maksimal nese ju vendosni qe eventet tuaja t’i festoni te Feniks Resort.


DITELINDJE

Mund te jete viti i pare ose te kene kaluar me dhjetra te tilla per te dashurit tuaj dhe kjo eshte dicka e vecante qe kerkon te festohet ne menyren me te mire. Feniks Resort eshte i gatshem qe te krijoje ambjentin me te pershtatshem ne menyre qe te marri vleresimin tuaj maksimal.


ORGANIZIME TE NDRYSHME

Nje mbremje mes miqsh, nje dreke pune, ose nje event cfaredo, tashme merr nje kuptim tjeter. Tek ne do te gjeni nje oaz relaksi midis qetesise absolute, lagunes se mrekullueshme, dhe ambjentit relaksues. Ju Mirepresim! Per Rezervime Tel: +355682042955 / +355696810684

KOMPLEKSI FENIKS – DIVJAKE

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni sërish, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera të tjera

sqAL