A.P PIRRACI KONSTRUKSION 2013

FIRME NDERTIMI TIRANE – A.P PIRRACI KONSTRUKSION 2013 Adresa: Operojme ne te gjithe Shqiperine dhe Kosoven

A.P Pirraci Konstruksion prej disa vitesh operon në fushën e ndërtimit duke ju ofruar shërbime të plota, cilësore dhe në kohë të shpejtë.

Ofrojmë punime:
  • Fasada xhami
  • Xhama me pult / telekomandë
  • Sisteme kapot
  • Lyerje
  • Patinime
  • Punime dekorative gipsi
  • Punime Alumin
  • Tenda Dielli të të gjitha llojeve
  • Qepena
  • Etj..!
Kemi ekskluzivitetin e Xhamave me Telekomande te importuar direkt nga Zvicrra. Na kontaktoni:  +355682793008

FOTO GALERI

[NPG id=24804]


Operojmë në të gjithë Shqipërinë si dhe në Kosovë me cmimet më të arsyeshme në treg!

Na kontaktoni:  +355682793008

A.P Pirraci Konstruksion
 

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera