Horoskopi Ditor 26 Janar 2024

DASHI
Familja do jete me e afert se kurre. Kjo do të mundësohet nga ngjarje gëzimi dhe festimi që do të shtrihen gjatë ditëve në vijim, duke pasur mundësi të takoheni me individë që nuk i keni parë prej disa kohësh. Ushqimi juaj do të jetë vendimtar. Ashtu siç ka lëndë ushqyese që ju nevojiten, do të tundoheni edhe nga disa ushqime që nuk përputhen me ju. Numrat me fat 3 dhe 6.

DEMI
Ju pret një ditë e vështirë me pak vend për pushim. Për fat të mirë, ju jeni një shenjë që ju pëlqen të ketë kontakt me lëvizjen dhe përpjekjet, pa hequr që në orët e pushimit askush nuk ju mund me mëkatin kardinal të dembelizmit dhe ju e dini këtë. Ju mund ta përballoni mëkatin tjetër të grykësisë, të paktën tani. Pasi të keni zhytur këmbët, është teka e ditës, kënaquni! Numrat me fat 6 dhe 7.

BINJAKËT
Unë do t'ju thoja të mos dilni nga shtëpia, sepse mbi ju do të mbretërojë ngathtësia dhe pavëmendja dhe kjo mund të arrijë deri në rrezik. Këto alarme janë të drejtuara më shumë për çështjen e humbjes së objekteve apo disa parave. Mund të humbisni edhe pak rrugën tuaj dhe të mos e dini nëse po veproni siç duhet. Mund t'ju them vetëm se gjendja juaj mendore do të jetë çelësi për të zbuluar nëse është apo jo ky rast. Numrat me fat 1 dhe 2.

GAFORRJA
Gaforrja ka filluar të jetë e vetëdijshme se ju gjithashtu mund të rrokullisni përpara dhe mbrapa. Kjo do t'ju lejojë të udhëtoni në pjesë të caktuara të mendjes suaj dhe historisë suaj që mund t'ju ndihmojnë të ngrini çështje që nuk keni pasur nevojë t'i mbani në mend, por ato do të jenë aty. Por edhe dinamizmi pozitiv mbretëron. Jeni të shtyrë nga një forcë dhe vrull deri në atë masë sa të arrini një relaksim saqë nuk e dini nëse thjesht po ngriheni apo po flini përsëri. Mbajeni mendjen të fokusuar. Mund të keni dhimbje koke dhe ngjirurit e zërit. Numri me fat 5.

LUANI
Po nxitoni shumë shpejt. Lërini pak frenat me atë propozimin që keni bërë. Ju duhet të prisni për ndonjë lëvizje ose përgjigje nga pala tjetër. Ju nuk mund të vendosni për pjesën tjetër, veçanërisht kur është një çështje që keni nisur. Do të keni një përgjigje, por lini një diferencë nëse dëshironi që gjithçka të shkojë mirë. Një person i ri do të shfaqet në jetën tuaj, në fushën e miqësisë, me të cilin do të kaloni shumë mirë. Do të jeni shumë pranë tyre. Me shikim të lodhur dhe nën presion nga dëshirat e këqija, do t'ia dalësh vetëm që të mos shohësh mirë atë që duhet të shohësh mirë. Qëndroni të kujdesshëm. Numrat me fat 4 dhe 8.

VIRGJËRESHA
Është një vendim shumë i rëndësishëm që duhet të merrni tani, edhe nëse ka skaje të lirshme për t'u lidhur. Më pas do të ketë një kohë pushimi, në të cilën do të duhet të vëzhgoni dhe analizoni dhe mbi të gjitha të qëndroni jashtë saj sa më shumë. Ajo që vjen më pas nuk është detyra juaj. Jo vetëm në çështjet që produkti nuk është ai që keni parë, por edhe në rreziqet e mashtrimeve. Kujdes Virgjëresha, yjet po ju paralajmërojnë. Para se të ngrini kokën, shikoni lart, sepse do të jeni një magnet i vogël për gungat. Numrat me fat 4 dhe 5.

PESHORJA
Do të keni shumë nevojë për një ndryshim drejtimi në jetën tuaj. Ju nuk jeni të kënaqur në shumicën e fushave që ju shqetësojnë dhe kjo është në rregull, Peshorja. Ne kemi nevojë që ajo llambë të fiket në kokën tonë për të ndryshuar në mënyra të mëdha, si dhe të vogla, në mënyrë që të mund të marrim atë që dëshirojmë. Ka katër sy shumë kritikë dhe mospërfillës ndaj jush që nuk ju lënë të shpreheni dhe të zgjeroni fushën tuaj të sigurisë. Mbani një sy në kapacitetin tuaj të mushkërive herë pas here. Numrat me fat 0 dhe 5.

AKREPI
Duhet të jeni të kujdesshëm dhe të matni fjalët tuaja. Ndonjëherë, nëse jo pothuajse gjithmonë, ato janë një armë gjuajtëse që shkatërron atë që vjen. Askush nuk thotë të ndryshosh personalitetin tënd, sepse kjo do të ishte të bëheshe një person tjetër, por ne mund të formojmë karakteristikat tona dhe askush nuk tha se do të ishte e lehtë. Ndjehu me fat që ke atë nënë, gjyshen, motrën apo shoqen që do të jetë gjithmonë aty, pavarësisht gjësë së parë që kemi përmendur. Do të jetë vendimtare për ju që të zhvilloheni financiarisht në këto kohë. Mos shkoni të flini me mendime negative. Është gjëja më e keqe që mund të bëni për të ushqyer mendjen dhe trupin tuaj. Numrat me fat 5 dhe 6.

SHIGJETARI
Pavarësisht se do të arrini marrëveshje dhe do të keni një pikë kthese, diskutimet do të lulëzojnë në vende të papritura. Merrni atë si një provë për ta kapërcyer. A janë vërtet reale këto marrëveshje dhe sa të rëndësishme janë ato për ju? Duhet të analizoni nëse e keni bërë për të kënaqur palën tjetër apo jo. Nëse prisni ndonjë borxh të vogël, ai do t'ju vijë në duart tuaja. Nuk i ke dhene shume rendesi por ne fund te dites ishte dicka qe nuk e ke dhuruar dhe as e ke hequr dore nga keqardhja. Përkundrazi, ishte një favor. Hidratoni veten më shumë. Ju mund të zhvilloni simptoma që lidhen me këtë. Numrat me fat 2 dhe 3.

BRICJAPI
Jeta do t'ju sjellë kënaqësi të tilla kalimtare sa mund t'ju mungojnë disa prej tyre duke mos i kushtuar vëmendje. Jini rigoroz me atë që dëshironi Bricjapi, përndryshe, të tjerët që rrinë për të njëjtat interesa do të bëjnë një kundërsulm nga prapa dhe, me siguri, do të përfundoni duke humbur. Nënvlerësimi do të jetë armiku juaj më i keq. Do t'ju duhet të vizitoni një vend në qendrën urbane për të gjetur zgjidhjen përfundimtare të një çështjeje personale.

UJORI
Shpresat e rreme për gjendjen tuaj shëndetësore do t'ju bëjnë të përfshiheni në një ciklon të mëvonshëm ndjesish të dhimbshme. Ky fokus dhe përkushtim që po vendosni në atë që ju kënaq, nuk është aspak e drejtë. Derisa të arrini në fund të procesit, nuk do të jeni në dijeni të tij. Megjithatë, mbani parasysh që të mos keni ndonjë surprizë. Kërkon disa këndvështrime për të arritur diçka dhe do të arrini ta arrini atë. Do të kënaqeni me lëvizshmërinë dhe dinamikën. Shkoni praktikoni ndonjë aktivitet që kërkon ndikim ose intensitet për të konsumuar gjithë atë energji që keni grumbulluar. Numrat me fat 1 dhe 5.

PESHQIT
Të jeni të sigurt që kohët e mira sapo kanë filluar për ju. Ju keni çdo shans për të kapërcyer çdo pengesë për arritjet tuaja. Mund të themi se do të keni pak fat në një lojë fati apo baste me miqtë. Yjet ju kanë veçuar si të preferuarën e tyre. Prisni ndërrime të planifikuara dhe të padëshiruara. E vetmja pikë e dobët do të jetë se këndvështrimi juaj, mënyra juaj e perceptimit të realitetit, nuk është më e përshtatshme për ta ndjerë atë siç duhet. Të paktën do të jeni të pranishëm në trup. Numrat me fat 5 dhe 8.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera