IRIS COSMETIC ALBANIA

PRODUKTE PROFESIONALE KOZMETIKE • IRIS COSMETIC ALBANIA Adresa: Autostrada Tiranë-Durrës Km.1, pranë Vodafone – Tiranë, Albania

Iris Cosmetic është Distributor Paisjesh Profesionale per Parukeri, Estetika dhe SPA.

Ju profesioniste qe po mendoni te hapni nje sallon parukerie ose estetike jeni te mirepritur te na vizitoni ne show room -in IRIS Cosmetic ku do gjeni me shume se 1000 modele paisjesh dhe nje game te gjere produktesh profesionale.

KU ËSHTË IRIS COSMETIC ?

Magazina kryesore shitje me shumice: Autostrada Tr-Dr, Km.1, Rruga Pavaresia, prane Spitalit Salus. 

Dyqani nr 1: Rruga Dibres, prane 9 katesheve, ish pallati Insig. 

Dyqani nr 2: Tek 21 Dhjetori, prane postes nr 9, ne drejtim te Globe.

Dyqani nr 3: Komuna Parisit, Kompleksi Kika i Ri. 

Dyqani nr 4: Kompleksi Astir, prane London Bar.

Orari i Aktivitetit në Show Room: 08:00 – 16:30 ( E Hene – E Shtune )

Ju Mirëpresim!


Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera