Kërko

ALBI DENTAL CLINIC – TIRANE

KLINIKE DENTARE PRANE PROFARMES • SHKOLLES SE BASHKUAR Adresa: Rruga Myslym Keta, Perballe Profarmes se Re, Tirane

Adresa: Rruga Metush Luli, Prane Tregut te Shkolles se Bashkuar, Tirane

Albi Dental Clinic ofron sherbime te kualifikuar, gjitheperfshires ne fushen e stomatologjise. Fale eksperiences disa vjeçare, stafit te kualifikuar dhe aparaturave moderne, do te gjeni profesionalitet te larte, sherbim cilesor dhe çmime konkurrues.  

Specializuar brenda dhe jashte Shqiperise ne fushen e ortodoncise, prej me shume se 6 vitesh, Albi Dental operon me dy filiale ne Tirane. Filiali kryesor tek Profarma e Re dhe Filiali tjeter tek Shkolla e Bashkuar.


Filiali 1: Rruga Myslym Keta, Perballe Profarmes se Re, Tirane

Tel: +355 68 671 9830


Filiali 2: Rruga Metush Luli, Prane Tregut te Shkolles se Bashkuar, Tirane

Tel: +355 69 818 9510

Te gjithe sherbimet ofrohen ne nje ambjent te rehatshem, te dizajnuar sipas standardeve te cilesise dhe higjenes se larte, per te tejkaluar pritjet e çdo pacienti dhe duke ofruar sherbim te persosur, duke i kushtuar vemendje sherbimeve deri ne detaje dhe duke treguar nje pasion drejt persosmerise.

[instagram id=”61226″]

Ofrojme:
  • Ortopedi(proteza fixe dhe te levizshme)
  • Ortodonci(aparate fixe dhe te levizshme)
  • Kirurgji
  • Implantologji
  • Periodontologji
  • Terapi
  • Fillera
  • Zbardhime dhembesh
  • Etj..!


Klinika dentare Albi Dent ju ofron te gjithe pacienteve cilesi, garanci, estetike dhe mbi te gjitha sterilitet. Provojeni!

👉Buzeqeshja Juaj, Motivi Yne!

Adresa: Rruga Myslym Keta, Perballe Profarmes se Re, Tirane

Tel: +355 68 671 9830

Adresa: Rruga Metush Luli, Prane Tregut te Shkolles se Bashkuar, Tirane

Tel: +355 69 818 9510

KLINIKE DENTARE PRANE PROFARMES • SHKOLLES SE BASHKUAR

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.

Ju lutem kërkoni në SEARCH ose në kategoritë përkatëse për shërbimin që dëshironi.

Nese jeni Menaxheri i këtij biznesi dhe dëshironi të ri-abonoheni, na kontaktoni.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera të tjera

sqAL