KOMPLEKSI KOSTA – PEQIN

RESTORANT PEQIN • HOTEL NE PEQIN Adresa: Rruga Peqin-Elbasan, Peqin

Kompleksi Kosta eshte nje kompleks turistik ne Rrugen Nacionale Elbasan-Peqin ku ofrohen nje sere sherbimesh si:

Restorant me nje guzhine speciale me produkte tradicionale, specialitet te vecante ne gatimin e zogjeve te fshatit (kalastroj fshati), gjithashtu gjate periudhes se dimrit  pergatitet gjeli i detit te zones se Peqinit, vaji ullirit cilesor i fabrikes tone qe prodhon vaj ulliri bio ju jepm gatimeve shije te mrekullueshme.

Bar dhe Disko (organizim festash ne disko per eskursionet, maturat, evente shkollore, ditelindje).

Hotel me dhoma te akomoduara ne menyre moderne me kapacitete te ndryshme per fletje. Holl i akomoduar ne menyre perfekte per relaks te plote!


Gjithashtu ne Kompleks ofrohen sherbime te tjera si: Lavazh, Servis, Karburant, Automarket & Pjese kembimi!


Per Rezervime ose per me shume informacion na kontaktoni ne numrin e telefonit!

Tel: +355 69 519 8129

RESTORANT PEQIN • HOTEL NE PEQIN

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera