ONE CLIMA – KONDICIONERE & SISTEME ASPIRIMI

DYQAN KONDICIONERESH TIRANE • SERVIS KONDICIONERESH TIRANE Adresa: Rruga e Barrikadave, Tirane

One Clima ofron Kondicionere te gjithe llojeve. Ofrohen nje shumellojshmeri modelesh dhe markash te njohura kondicioneresh ON/OF, Inverter & Aspirim.

Ofrojme shitje, instalime dhe riparime Kondicioneresh & Sisteme Aspirimi.

Ofrojme servis profesional ne montim kondicioneri apo sistemi aspirimi, me projektim dhe realizim perfekt, duke ju pershtatur cdo lloj ambjenti.

 

[instagram id=”61246″]


❄Kondiconer & Servis☀️

Kondicionime

Aspirime

Shitje

Servis


Ju ofrojme shpejtesi, korrektesi, garanci dhe cmimet me konkurues ne treg!

OPEROJME NE TE GJITHE SHQIPERINE

Na kontaktoni: +355 68 608 9999

DYQAN KONDICIONERESH TIRANE • SERVIS KONDICIONERESH TIRANE

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.

Ju lutem kërkoni në SEARCH ose në kategoritë përkatëse për shërbimin që dëshironi.

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni, Na Kontaktoni.

Pragraph 1

Pragraph 2

Pragraph 3

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera