LOKAL MAINZA – POGRADEC

LOKAL MAINZA POGRADEC – LOKAL DASMASH POGRADECAdresa: Pogradec – Albania

Lokal Mainza Pogradec eshte lokali perfekt per organizimin e dasmes se enderrave qe ju keni enderruar. Ambjenti i akomoduar ne menyre moderne si dhe stafi i kualifikuar, ju mundeson nje dasem te mrekullueshme dhe te paharruar. 

Te ftuarit do te ndihen shume komod si dhe hapesira e ambjentit ju jep atyre mundesine te vallezojne dhe argetohen si asnjehere me pare.


Pranojme prenotime per dasma dhe organizime te tjera familjare apo evente te ndryshme. Na kontaktoni: +355676288388

LOKAL DASMASH MAINZA – POGRADEC

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera