Kërko

MAKINA NE SHITJE & QERA – O.B AUTOMOBILE

MAKINA NE SHITJE & QERA ” O.B AUTOMOBILE” – TIRANE
Adresa: Rruga e Kavajes, pas Karburant “Veliaj Petrol” – Tirane

Makina ne Shitje & Qera “O.B Automobile” ofron makina Gjermane te modeleve te ndryshme  nga ekonomike ne ato luksoze. Makina me motorr benzine ose nafte, me kambio manuale ose automatike.

Ofrohen makina ne shitje ne gjendje shume te mire pune dhe me çmim te mire.Gjithashtu ofrohen makina me qera, makina qe mundesojne nje udhetim komod dhe te rehatshem. Makinat ofrohen me çmime konkuruese ne treg. Ju Mirepresim!


 MAKINA NE SHITJE 

 MAKINA ME QERA 


Tel: +355 67 201 1174

Makina ne Shitje & Qera “O.B Automobile”


 

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni sërish, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera të tjera

sqAL