Ofroj vend pune Data Entry Italisht

Pershkrimi: Multiservis Center HD, ofron vende pune ne pozicionin “ Data Entry ”, aktivitet qe konsiston ne rregjistrim dhe perpunim te dhenash per nderhyrjet teknike ne mirembajtjen e rrjeteve te internetit per Italine. Kriteret per punesim: – Te kene perfunduar arsimin e larte. – Njohuri te gjuhes italiane. – Mosha deri ne 32 vjec. Ofrohet : -Kontrate e rregullt pune. -Trajnim -Mundesi dhe rritje profesionale ne fushen e Telekomunikacionit. -Ambient pozitiv dhe dinamik Te interesuarit mund te kontaktojne me CV vetem ne Gjuhen Italiane ne: multiserviscenterhd1@gmail.com Ju lutem percaktoni ne subjekt te emailit pozicionin per te cilin aplikoni.

Adresa: Komuna e Parisit, Tirane ,

Nr. Kontakti: +355694643251

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera të ngjashme

sqAL