FAIRYTALE WEDDING & EVENTS

ORGANIZIM DASMASH TIRANE / FAIRYTALE WEDDING & EVENTS Adresa: Rruga Sami Frashëri, Ish Blloku, Tiranë

Fairytale Wedding & Events. Ne e dimë se çfarë rëndësie ka dasma për ju, dhe jo vetëm dasma por çdo llojë eventi tjeter si ditelindje, fejesa, pagëzime, etj..! Janë ditët më të rëndësishme në jetën e çdo personi. Ne jua bëjme këto dite si nje përralle!

Perzgjidhni vendin e dasmës apo eventit tuaj, të tjerat na i besoni neve. Ftesa, letra falenderimi, dekore për ceremoni, lule për tavolina, buqeta nusesh, lulet e makinës së nuses, lule për xhaketën e dhëndrit, etj..! Torta e ciftit, fustanet e nusërisë, veshje për shoqëruesit, aksesorë, Parukeri, Shërbimi fotografik dhe shumë shërbime të tjera për dasmën apo eventin tuaj.

Cfare ofron FAIRYTALE:
 1.  Fustane nuserie me qera
 2.  Fustane eventesh me qera dhe për shitje
 3.  Aksesorët shoqerues të fustaneve
 4.  Fashion designer consultant
 5.  Atelier
 6.  Make up, stilim & krehje flokesh, stilim thonjsh “nga parukier profesioniste turqdhe cdo gjë tjetër për pergatitjen e nuses apo vajzës për cdo event 
 7.  Dekorin e ambjentit të eventit me lule, dekorin e makinës me lule, buqetën e luleve të nuses
 8.  Cdo zbukurim tjetër të nevojshëm për eventin
 9.  Ftesat e eventit
 10.  Tortën dhe cdo ëmbëlsirë tjetër të nevojshëm për cdo event
 11.  Makinë me qera për ditën e dasmës
 12.  Fotograf për setin e fotove
 13.  Etj..!

Duke na e besuar neve ditën tuaj të dasmës apo eventit qe organizoni, i jepni asaj më shumë vlerë dhe padyshim keni edhe shumë avantazhe. Kemi experiencë të konsoliduar në organizim, thjeshtë na besoni çdo detaj!

Per me Shume Info na Kontaktoni!

Tel: +355 69 220 6004

ORGANIZIM DASMASH TIRANE / FAIRYTALE WEDDING & EVENTS

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni sërish, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera të ngjashme

sqAL