GYM & SLIM – TIRANE

PALESTER NE RRUGEN E KAVAJES – GYM & SLIM TIRANE Adresa: Rruga Naim Frasheri, Prane Ish AKP, Tirane

Gym & Slim eshte nje Palester per Femra e pajisur me te gjitha mjetet e domosdoshme per te mbajtur trupin ne forme te perkryer. Instruktoret tane jane gjithnje te gatshem t’ju pergjigjen çdo kerkese tuajen per te arritur rezultatet e deshiruara.

Ne palestren tone do te gjeni pajisjet me bashkekohore te markave me te njohura per fitness, kushtet me te mira higjenike dhe nje ambjent teper komod per aktivitet fizik, si edhe me cmime te mira.

Palester per Femra:
  • Aerobi
  • Cross fit
  • Step&Tone Functional
  • Insanity
  • Fitness

Nepermjet nepermjet klasave qe ofrojme, tashme mund te arrini permasat dhe format trupore te deshiruara. Perdorimi i pajisjeve moderne ne palestren tone dhe vullneti juaj jane faktoret e vetem nga te cilet perfitojme nje jete me te shendetshme ne nje trup me te bukur.


FIT & SLYM IN YOUR GYM! PER NJE TRUP TE SHENDETSHEM!

Tel: +355 68 500 0237

Gym & Slim – Tirane

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni sërish, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera të ngjashme

sqAL