ARTOS PASTICERI & CATERING

PRODHIME BRUMI & PASTICERIE – ARTOS CATERING TIRANE Pasticeri & Catering: Rrruga Shefqet Musarai, pas UET, Tirane

Furre Buke & Pasticeri: Rrruga e Saraceve, Tirane

Artos Catering me eksperience disa vjecare ne treg, ofron Prodhime Brumi dhe Pasticerie te cilesise maksimale, me produkte bio, te fresketa dhe te pergatitura me mjeshteri.

Ne dyqanet tona do te gjeni produkte furre dhe pastiçerie me cilesore ne treg.

Ofrojme Sherbim Catering per Organizime Festash dhe Gezimesh Familjare apo Biznesi. Sherbim Korrekt dhe cilesor. Na Kontaktoni!

PASTICERI

[NPG id=35112]

CATERING

[NPG id=35140]


Per me Shume Info Tel: +355692062423 / +355696270885

Artos Catering – Tirane

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera