PUNIME GIPSI TIRANE – FREDI GIPS

PUNIME DEKORATIVE GIPSI TIRANE – FREDI GIPS Adresa: Arramenas, Fushe Kruje

Tel: +355 68 200 6336

Fredi Gips ofron Punuime Dekorative Gipsi ne te Gjithe Shqiperine. Fale eksperiences mbi 20 vite, ofrohet pune cilesore, me profesionalizem dhe korrektesi. Punet tona ofrohen me design te vecante qe i japin bukuri ambjentit te shtepise apo biznesit ku ndikon edhe ne atraksionin e turisteve apo klienteve te ndryshem.

Gjithashtu ofrohen edhe sherbime te tjera si stukime, patinime apo lyerje. Operojme ne te Gjithe Shqiperine. Na Kontaktoni!


SI ISHTE

SI U BE


PUNIME TE NDRYSHME

[NPG id=33968]

[su_button url=”https://www.facebook.com/pg/inalbaniaa/photos/?tab=album&album_id=394023241113833″ target=”blank” style=”3d” background=”#2a9e44″ size=”5″ wide=”yes” center=”yes” radius=”round”]SHIKONI TE GJITHA FOTOT![/su_button]


Sherbimet:
  • Punime Gipsi
  • Dekore Allcie
  • Stuko Veneciane
  • Patinime
  • Lyerje
  • Etj..!

BOJERA ITALIANE


Per me Shume Info Tel: +355682006336

Fredi Gips – Tirane

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera