QUEEN PARK – TIRANE

RESTORANT QUEEN PARK – TIRANE
Adresa: Prane Rrethrrotullimit te TEG-ut, Tirane

Queen Park, i gjendur ne kodrat e Farkes, keni mundesine te shijoni nje vakt ne ajer te paster dhe larg zhurmerave te qytetit.

Tek ne do te gjeni nje ambjent familjar dhe te ngrohte ku femijet mund te luajne ne kendin e lojrave dhe makina juaj eshte e sigurte ne parkingun tone.

Ne ofrojme shumellojshmeri menuje nga tradicionalia, mesdhetarja dhe kuzhina italiane dhe nje shumllojshmeri ne zgjedhje tek verat.

[NPG id=23128]

Nga viti 2001 deri ne 2015 ka funksionuar si restorant. Tashme , pas nje rikonstruksioni, pervec restorantit,  ne Queen Park ju ofrohet salla e eventeve me kapacitet 180 persona dhe lulishtja karakteristike.

Cilesia dhe sherbimi kane qene gjithnje karakteristike tek ne. Jeni te mirepritur­!


Per Rezevime Tel: +355682022990

Queen Park Tirane

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera

Scan the code