Kërko

RESTORANT GESI – PATOK

RESTORANT NE PATOK • RESTORANT GESI PATOK Adresa: Laguna e Patokut, Patok, Albania

Restorant Gesi i vendosur ne zonen me te bukur te Lagunes se Patokut, ofron gatime tradicionale dhe mesdhetare per te gjithe vizitoret ku nuk mungojne as varietet e gatimeve te detit, sallata, pasta dhe rizoto, peshk dhe mish i fresket te gatuara me mjeshteri nga Shefi i kuzhines. Ne restorant ju nuk do te merrni vetem ushqimet me te mira, por edhe verera cilesore te perzgjedhura. 

[NPG id=33267]

Vendndodhja strategjike e restorantit, ne nje zone te frekuntuar nga vizitore vendas dhe te huaj, e ben kete vend mjaft te spikatur. Ambjenti eshte i bukur, modern, me hapesire te madhe si brenda dhe jashte.

Ushqim eshte i mire, vendndodhja po ashtu, ambienti i bukur, çfare kerkoni me shume? Eshte ideale per nje dreke me familjen apo miqte tuaj, ku mund te shetisin ne ajrin e paster dhe te shijoni natyren. Ju Mirepresim!


Per Rezervime na Kontaktoni!

Tel: +355 68 202 4063

RESTORANT NE PATOK • RESTORANT GESI PATOK

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni sërish, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera të tjera

sqAL