SALLON BUKURIE DURRES

SALLON BUKURIE DURRES – SALLON BARBIAdresa: Përbri Pallatit të Sportit, kati 2, sipër “Bar Shpella Blu” – Durrës Kontakt: DM

Sallon Barbi ju ofron shërbime profesionale të parukerisë, estetikës dhe make-up. Jepini look-ut tuaj më shumë sharm me produkte organike dhe markat më të njohura në treg!

Rinovoni paraqitjen tuaj ashtu sic ju përshtatet. Ne sigurojmë që klientët tanë të mbeten të kënaqur në gamën e gjerë të shërbimeve që ofrojmë si: prerje, krehje, stilim, make up, qerpik fallco, nuse, depilim, etj..!

Tek ne do të gjeni profesionalizëm 13 vjeçar dhe ambjente komode që do tju bëjnë të ndiheni sa më rehat.

Ju mirëpresim!


FOTO GALERI

[insta-gallery id=”143″]


Barbi është kukulla më e famshme në botë dhe ne kemi menduar që  emri i sallonit tonë të jetë i tillë sepse synojmë që çdo femër ta bëjmë të duket dhe të ndjehet si një BARBI !

Kontaktoni per rezervime: +355692537687

.

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera