SKENDRI WEDDINGS – RESTORANT DASMASH

RESTORANT DASMASH NE FUSHE KRUJE Adresa: Perballe Shkolles se Larushk-ut, Fushe Kruje

Skendri Weddings eshte vendi perfekt per te realizuar dasmen e enderrave tuaja dhe jo vetem.

Me nje kapacitet prej 300 personash mund te organizoni dasmen, fejesen, ditelindjen apo festime te ndryshme familjare. 

Skendri Weddings ofron 3 menu te ndryshme me çmimet me te mira ne treg dhe me cilesine apo sherbimin me maksimal te mundshem.


RESTORANT DASMASH NE FUSHE KRUJE

[NPG id=24563]

RESTORANT DASMASH NE FUSHE KRUJEArredimi me se miri dhe Salloni me hapesire te konsiderusheshme do te bejne qe te organizoni nje event madheshtor. Ju Mirepresim!


Pronotojme Dasma dhe Gezime Familjare

Per pronotime tel ose DM

Tel: +355 68 215 0761

RESTORANT DASMASH NE FUSHE KRUJE • SKENDRI WEDDINGS

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera