TENDA DIELLI TIRANE

TENDA DIELLI TIRANE – TENDA DIELLI LALAI TIRANE

TENDA DIELLI TIRANE – TENDA DIELLI LALAI TIRANEAdresa: Rruga Teodor Keko, Godina 181, Tiranë

Tenda Dielli Lalai prej disa vitesh në treg ofron tendat e teknologjisë më të fundit në treg dhe jo vetëm.

Ofrohen tenda cilësore të modeleve të ndryshme si:

– Tenda Pregola – Tenda me Ndriçim – Tenda me Krahë – Tenda Tub – Etj..!

Gjithashtu Tenda Lalai ofron:

– Alumin Termik – Xhama – Qepena – Dritare PVC – Etalbon – Kangjella – Shezllone – Porta me Palosje – Etj..!

Na kontaktoni: +355692020706


FOTO GALERI

 

Eksperienca prej disa vitesh si dhe stafi i kualifikuar ofron një punë cilësore dhe korrekte me klientët duke mundesuar gjithnje sherbim perfekt dhe kenaqesi tek klientet qe kane preferuar te zgjdhin sherbimet ne dyqanin e tendave Lalai.

Kontakt: +355692020706

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera