ZHBLLOKIME BANJO / LAVAMANE / PUSETA / PILETA

ZHBLLOKIME BANJO TIRANE – LAVAMANI / WC / PUSETA / PILETA Adresa: Rruga Tahsim Shehu, Tirane

Ofrojme Zhbllokime Banjo, Lavamane, Puseta, WC, Pileta dhe Tubacione te ndryshme. Sherbimi jone ofrohet 24 ore dhe ofrojme kujdes maksimal fale eksperiences disa vjecare. 

Operojme me mjete te pershtatshme, me korrektesi dhe mbi te gjitha me cmime ekonomike. Na kontaktoni dhe ne vijme drejt jush.

Qytetet Ku ne Operojme jane: Tirane, Durres, Kavaje, Elbasan, Kamez, Vore, Fushe Kruje dhe Zona te Tjera prane Tiranes. 


Tel: +355684509292 / +355688570055 / +355683667702

Ofrojme Zhbllokime Banjo

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera