Artikuj Shtepiak Elektronike & Aksesore Elektroshtepiake

ELEKTRO.AL – ALBANIA

ELEKTRO.AL – ELEKTROSHTEPIAKE & AKSESORE – TIRANE Adresa: Rruga Cameria, Tregu Cam – Tirane

Tel: +355 69 849 4600

Elektro.Al ofron per ju gamen e gjere te produkteve elektroshtepiake dhe aksesore te ndryshem per meshkuj dhe femra.

Ofrohen:

 • – Tigan 3n1
 • – Multicooker
 • – Kondicioner portative
 • – Tharse flokesh
 • – Pjaster flokesh
 • – Makin depilimi
 • – Makin rroje/qethje
 • – Hekur rrobash
 • – Mash per floket
 • – Shtrydhse frutash
 • – Blender
 • – Grirse
 • – Etj..! 

FOTO GALERI


OPEROJME ONLINE NE TE GJITHE SHQIPERINE!

Telefono per Porosi: +355 69 849 4600

elektro al tirane