Kërko

” AORA DIVANI ” – MOBILERI TIRANE

MOBILERI NE PORCELAN • TIRANE – MOBILERI AORA DIVANI TIRANE Adresa: Rruga “ Xhanfize Keko”, prane Tv Klan, Tirane

Ne jemi AORA Divani.

AoraDivani i perket kesaj epoke , ketij stili dhe menyre jetese! Ne nuk po perpiqemi te ndertojme nje stil per nje te ardhme apo thjesht per disa vite.

Ne po perpiqemi te ndertojme nje stil per gjith jeten. Dhe neqoftese ajo qe ndertojme ne, eshte e lidhur ngusht me arkitekturen, atehere ajo  eshte ART.

Ne besojme se cfardolloj gjeje qe krijojme, ne fakt ajo gje po na krijon neve. Ne nuk krijojme per veten tone, dime deshirat e njerzve dhe ideojme per to.

Ne jemi gjithmon  prane jush, mengjeseve kur zgjoheni plot energji ne dhomat e gjumit, mbasditeve kur relaksoheni ne dhomen e ndenjes, mbremjeve kur gatuani ne kuzhine plot dashuri per familjen, AORA DIVANI eshte doza per nje familje te lumtur.

Besojme se koncepti qe kemi ben diferencen. Mobilimi esht i shkruar ne duart tona dhe fat ne syte tuaj!  

Me 20 vite eksperience ne prodhim, dhe tashme prej 2 vitesh me showroomin tone ne Rrugen “Xhanfize Keko”,  Tirane. Me nje siperfaqe showroomi 400m2,  disponibilitet 12 ore cdo dite nga e hena te shtune gjendemi gjithmone per ju!


DETAJE

[NPG id=32667]


KUZHINA

[NPG id=32681]


TAVOLINA NGRENIE SETE 

[NPG id=32687]


TAVOLINA MESI

[NPG id=32697]


ETAZHERE / BIBLIOTEKA

[NPG id=32703]


KENDE

[NPG id=32710]


SETE DHE DIVANE

[NPG id=32711]


DHOMA GJUMI

[NPG id=32730]


POLTRONE

[NPG id=32720]


PRODUKTET ME TE FUNDIT


Kontakt: Email:  aoradivani@outlook.com

MOBILERI NE PORCELAN • TIRANE – MOBILERI AORA DIVANI TIRANE

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni sërish, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera të tjera

sqAL