BAR PASTICERI ” ERGI ” – KAMEZ

” ERGI ” – FURRE BUKE / LUOUNGE BAR & PASTICERI KAMEZ Adresa: Rruga Skenderbeu, 100 m nga Bashkia Kamez

Furre Buke & Pastiçeri Ergi

Jemi prane jush prej 25 vjetesh. Fale eksperiences dhe teknologjjise tek ne gjeni prodhime brumi tradicionale e bashkekohore. 

Sherbime fast food te fresket si: pica, kalcione, byreke te ndryshem me shije unike dhe Fli tradicionale, te bere me cilesi te larte si nga duart e nenes. Cilesia dhe korrektesia na diferencojne nga te tjeret!

Jemi prane jush per te ndare gezimet sebashku!

Torta fantastike me shijet qe ju desheroni, behen nga duart e mjesherve me te kualikuar duke sjelle shije tradicionale dhe pasticerine Italiane, Greke, Etj..!

Ju mirepresim qe ti bejme me te embla gezimet tuaja!


Bar & Yougurteri Ergi

Ju presim te shijoni krepat me te shijshem me shije te kripur e te embel. Waflet tona ishin ato qe mungonin ne kete zone.

Yougurti me shije te zgjedhur, eshte nje arsye per tju sjelle tek ne. 

Per te kaluar caste te kendeshme dhe per nje relax larg problemeve te perditshme ju presim tek Bar & Yogurteri “Ergi”


Sherbimet:
  • – Furre Buke
  • – Pastiçeri
  • – Creperi
  • – Wafles
  • – Bar Kafe
  • – Yougurteri
  • – Porosi per Produktet e  Pastiçerise
  • – Wiffii
  • – Parking

Per Porosi na kontaktoni ne DM ose ne numrin: +355672034740

Bar Pasticeri Ergi Kamez

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera