BAR RESTORANT PICERI ” MUSTAFAI “

BAR RESTORANT PICERI ” MUSTAFAI ” – ZALL HERR Adresa: Zall Herr, Tirane

Bar Restorant Piceri Mustafai ofron Gatime Tradicionale te pergatitura me produkte organike dhe me mjeshtri nga guzhinieret e ktij restoranti, perberesit jane te  nje cilesie te larte qe plotesojne te gjitha shijet  e klienteve qe ardhurojne gatimet tradicionale.

Ambjenti i Arreduar me se miri, ofron kenaqesine dhe rehatine per te shijuar nje kafe, nje vakt apo nje pice te shume preferuar nga klientet tane.

Klientet qe qendrojne tek ne mbeten te impresionuar pozitivisht nga stili unik, sherbimi profesional që ofrohet si edhe nga vendodhja strategjike qe objekti ka, nen ajrin e paster dhe gjelberimin natyral. 


Merrni miqte tuaj, te dashuren tuaj, prinderit apo femijet tuaj dhe ejani te shijoni gatimet tona me produktet e prodhuara ne baxhon tone A & S pasi gatimet me produkte te fresketa bejne te mundur qe ju te shijoni si kurre me pare ate cka porosisni per te ngrene. Ju mirpresim te na vizitoni dhe te kaloni disa caste vertet te mrekullushme ne ambientet tona.


[su_custom_gallery source=”media: 28404,28400,28405,28408,28407,28403,28402,28401,28399,28398,28397,28386,28387,28389,28388,28396,28395,28394,28393,28392,28391,28390″ limit=”100″ link=”lightbox” width=”410″ height=”380″ title=”never”]


Per Rezervime na Kontaktoni!

Tel: +355682055657

Bar Restorant Piceri Mustafai

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera