RESTORANT VILA 27 – TIRANE

RESTORANT TRADICIONAL TEK TEGU TRANE • VILA 27 TIRANE

Adresa: Autostrada Tirane-Elbasan, Prane TEG, Tirane

Bar Restorant Tradicionalja eshte nje nder restorantet qe ju ben te ndjeheni si ne vilen tuaj, duke ju ofrur nje ambjent teper komod dhe gatime te fresketa qe bejne te mundur te kaloni nje dreke apo darke teper te kendshme me miqte apo familjaret tuaj. 

Restoranti ofron gatime tradicionale shqiptare dhe gatime te tjera, ku sigurisht nuk mund te mungojne vererat nga me te njohura. 

Ambjenti i brendshem eshte i arreduar ne menyre moderne ndersa ambjenti i jashtem eshte me tavolina ne natyre, nen gjelberimin e pemeve dhe ajrit te fresket. 

Gjithashtu ofrohet nje kend lojrash per femijet qe dhe ato te shijojne qendrimin ne keto ambjente.


[NPG id=27763]


Ushqim i Fresket! Mbi te gjitha Natyral! Shijoni !

Pronotoni & Rezervoni: +355695759649

RESTORANT TRADICIONAL TEK TEGU TRANE • VILA 27 TIRANE

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera