BOUTIQUE FLO – FUSTANE KLASIK

BUTIK RROBASH PER FEMRA TIRANE – BOUTIQUE FLO Adresa: Rruga e Barrikadave, përballë Trinity Bar – Tiranë

Boutique Flo është butiku që ofron veshje për femra të stilit klasik dhe modern. Ofrohen fustane mbrëmjesh dhe festash. Gjithashtu ofrohen fustane me qera për ato që dëshirojnë të ahpenzojnë pak dhe mbi të gjitha të duken fantastike. Rroba cilësore dhe me çmime shumë ekonomike si dhe me mundës zgjedhje pasi ofrojmë një shumëllojshmëri modelesh. Ju mirëpresim!


[insta-gallery id=”121″]


Fustane me Qera & Shitje. Ju garantojm Cilesi & Cmim te arsyeshem!

Kontakt: +355 69 388 6794

FUSTANE ME QERA NE TIRANE

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera